hamze
18 بهمن 1401 - 13:36

انتقاد شدید امام جمعه از عدم نظارت و کنترل قیمت ها/ گرانی زیبنده ابرکوه نیست

امام‌جمعه ابرکوه گفت: در ابرکوه گرانی بیداد می‌کند و فقط عده‌ای سودجو از جولان اژدهای هفت‌سر گرانی منتفع شده و منافع مالی خود را بر هر چیزی ترجیح می‌دهند.

حجت‌الاسلام سید ابراهیم حسینی، امام جمعه ابرکوه، در گفت‌وگو با خبرنگار فارس از این شهرستان، اظهار کرد: در شأن مردم ابرکوه نیست که اژدهای هفت‌سر گرانی بی‌پروا جولان دهد و معدودی سودجو منافع خود را بر همه‌چیز ترجیح دهند. علی‌رغم تلاش های مسئولین در حل مشکلات و مسائل، زمینه دلگرمی مردم باید بیش از این فراهم شود.

وی افزود: مایحتاج عمومی در این شهرستان قیمت سرسام‌آور داشته و عده‌ای که توانایی و امکان مراجعه به شهرهای مجاور را دارند، خوراک، پوشاک، میوه و سایر نیازهایشان را از آنجا تأمین می‌کنند.

رئیس شورای فرهنگ عمومی ابرکوه خطاب به مسئولین گفت: چرا قیمت زمین در این شهر سر به فلک کشیده؟ چرا اجاره خانه بی‌ضابطه و قانون، گران شده و مستأجران را کلافه کرده است؟ چرا رحم و انصاف که تا دیروز در این شهر نمایان بود، امروز برای مردم آرزو شده است.

حسینی تأکید کرد: مردم همیشه در برابر همه طوفان‌های سخت، تحریم‌ها، مشکلات معیشتی و اقتصادی و ... مقاومت و صبوری کرده و به خاطر حفظ نظام به پای این انقلاب ایستاده‌اند؛ اما حق این مردم خوردن چوب گرانی و تحمل درد و رنج معیشت و شرمندگی در برابر خانواده‌هایشان نیست.

امام جمعه ابرکوه یادآور شد: امروز مهم‌ترین هدف دشمن در اعمال تحریم‌های ناجوانمردانه و ظالمانه علیه ملت ایران، ناکارآمد کردن دولت در عرصه اقتصادی است تا با این ضربه بتواند به خیال خود، مردم را در تقابل با نظام قرار دهد. لذا تمام تلاش اردوگاه استکبار سیاه نمائی علیه انقلاب و دمیدن روح ناامیدی در ملت و جوانان است.

وی اضافه کرد: با وجود همه این دسیسه‌ها ما به تلاش و سخت‌کوشی مسئولین در کشور امیدواریم و مشکلات طاقت‌فرسای معیشتی امروز را آزمون خود می‌دانیم و بر این باوریم که این انقلاب علی‌رغم حملات سنگین دشمن، با مقاومت و ایستادگی این ملّت بزرگ هرگز دچار رکود و خموشی نشده و همچنان پویا و پرخروش تا رسیدن به قله موعود در حرکت است.

پایان پیام/ف

منبع: فارس
شناسه خبر: 1024782