hamze
18 بهمن 1401 - 22:34

نیکزاد: هدف دشمنان از تخریب حجاب تضعیف اقتدار کشور است

رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور گفت: با توجه به اینکه حجاب موجب تشکیل خانواده و در نهایت جامعه قوی می‌شود، بنابراین دشمنان بنا دارند با ضربه زدن به حجاب انسجام و اقتدار ملی ما را تضعیف کنند

به گزارش خبرگزاری تسنیم از قزوین، اکبر نیکزاد عصر امروز در مراسم گرامیداشت دهه فجر انقلاب اسلامی که در مسجد امام حسن عسگری(ع) برگزار شد، اظهار داشت: بعد از اینکه دشمنان در جنگ تحمیلی 8 ساله از ملت ما شکست خوردند، جنگ اعتقادی علیه ملت ما را شروع کردند و تلاش کردند که استوانه قدرت نظام جمهوری اسلامی یعنی باورهای دینی مردم را تخریب کنند.

وی با اشاره به درک و شناخت اشتباه دشمنان ملت ایران از باورهای دینی مردم اضافه کرد: دشمنان ما به خاطر نداشتن درک درستی از نقش اعتقادات و باورهای اسلامی در پیروزی انقلاب اسلامی یک‌سری عوامل مادی را دلیل پیروزی مردم ما در انقلاب اسلامی محسوب کردند و با همین درک اشتباه خود در جنگ شناختی به باورهای مردم ما هجوم بردند.

نیکزاد با بیان اینکه در دوران دفاع مقدس با تکیه بر باورهای اسلامی مردم بر دشمنان پیروز شدیم، ادامه داد: امروز سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به عنوان مردمی‌ترین نیروی نظامی در جهان مایه آرامش و آسایش همه مظلومان جهان است و نقش اصلی را در مقابله با خونخواران تروریست و تکفیری داشته است.

رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در بخش دیگری از صحبت‌های خود حجاب بانوان را یکی از دلایل اقتدار کشور در ابعاد مختلف اجتماعی و سیاسی دانست و گفت: با توجه به اینکه حجاب موجب تشکیل خانواده و در نهایت جامعه قوی می‌شود، بنابراین دشمن به دنبال این است که این عامل اقتدار و قدرت‌آفرینی را از مردم ما بگیرد.

نیکزاد افزود: امروز دشمنان ما میلیاردها دلار هزینه می‌کنند تا چادر را از زنان ما بگیرند. چرا که فهمیده‌اند شهدا و رزمندگانی که نقشه‌های مختلف آنها در منطقه را نقش بر آب کرده‌اند، فرزندان زنان باحجاب و عفیف هستند و بنا دارند با ضربه زدن به حجاب انسجام و اقتدار ملی ما را تضعیف کنند و به همین خاطر باید نقش حجاب در اقتدار ملی ما بهتر تبیین شود.

وی ادامه داد: اگر امروز انقلابی داریم که چهل و چهارمین سال پیروزی آن را جشن می‌گیریم، باید بدانیم که این انقلاب به برکت مبارزات فرزندانی به پیروزی و نصرت رسیده که در دامان زنان محجبه و مؤمن پرورش یافته‌اند و دشمن هم با علم به این حقیقت تهاجم به حجاب و عفاف را شدت بخشیده است.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 1026338